بازی ها

سفره چی

سفره چی یک بازی رستوران داری با فضای کاملا ایرانی شما رو صاحب یک مجموعه از رستوران های مختلف می کنه.

توی هر کدوم از این رستوران ها هر روز باید غذاهای مختلف مثل دیزی، کوفته، پیتزا، سوخاری، کباب، ساندویچ و … آماده کنی و به مشتری های رستوران تحویل بدی، درآمد کسب کنی و رستورانت رو بزرگ و بزرگ تر کنی.

این همه ماجرا نیست و به زودی کافه، کله پزی، شیرینی پزی، جگرکی، کافی شاپ، بستنی فروشی و خیلی رستوران دیگه هم میتونی افتتاح کنی…

تاکسی خطی

توی “تاکسی خطی” می تونی تاکسیرانی خودت رو راه بندازی و با خرید ماشین های مدرن و تجهیز خط تاکسیرانی، درآمد کلانی رو به جیب بزنی! اینجا همه گوش به فرمان تو هستن و میتونی یه سری تاکسی رو بفرستی مسافر جابجا کنن و پول دربیارن و یه سری هم توی پارکینگ باهم ترکیب کنی تا به تاکسی های باکلاس تر و بهتر تبدیل بشن.

برخی از ویژگی های بازی:بیش از 50 نوع تاکسی،وجود رتبه بندی،وجود ماموریت ها،امکان درآمدزایی آفلاین

مِسترمُخ

بازی مستر مخ با بیش از ۱۰۰۰ مرحله جذاب در ۹ دسته بندی (عمومی،ترانه، مذهبی،ورزشی،ایران گردی،ضرب المثل،زبان انگلیسی، سینما، دانشگاه) شما رو به یک چالش جذاب دعوت میکنه.

تو این بازی باید با پیدا کردن کلمه های صحیح از بین حروف به هم ریخته امتیاز بگیرید و با دوستاتون به رقابت بپردازین، هرچی امتیاز بالاتری بگیری تو رتبه بندی هم بالاتر میری

بازی مستر مخ تو بخش مرحله روز هرروز یه چالش جدید واستون داره که باهاش میتونید بلوط و تاج فوق العاده ای به دست بیارید.

خیاط باشی

لباس بدوز و پول دربیار و مزون های جدید افتتاح کن!

توی خیاط باشی باید سعی کنی لباس های مختلفی که مشتریا سفارش میدن رو بدوزی، اتو کنی، تزئین کنی و در آخر بهشون تحویل بدی. از مشتری ها پول دریافت کنی و باهاش تجهیزات کارگاهت رو ارتقا بدی تا بتونی مشتری های بیشتری رو راه بندازی و پول بیشتری به دست بیاری.

کار توی یک پاساژ بزرگ از دوخت مانتو شروع میشه و در ادامه باید کارگاه ها و فروشگاه های دیگه برای دوخت انواع لباس های مجلسی، ورزشی، رسمی و … رو راه بندازی و کسب و کارت رو گسترش بدی.

پرسون پرسون

استودیو بلوط گیمز بخاطر استقبال زیاد کاربرها از بازی مستر مخ در ادامه تصمیم به ساخت بازی پرسون پرسون کرد که سبک این بازی هم شبیه به مستر مخ میباشد.

آقای گل فوتبال جهان کیست؟ نام پرنده مقلد صدا چیست؟ پایتخت ترکیه کجاست؟ و …

این ها سوالاتی هستن که تو این بازی باید جوابشون رو پیدا کنی. این همه ی ماجرا نیست و باید خودتو برای چالش های مختلفی آماده کنی.

تو پرسون پرسون میتونی مهارت ذهنی خودتو به چالش بکشی و با بقیه رقابت کنی توی رتبه بندی بالا و بالا تر بری و با باهوش ترین آدما کل بندازی…

بعضی از ویژگی های بازی:بیش از ۴۰۰چالش متفاوت.چالشهای زماندار.و…

کاسب کار

کاسب کار یک بازی مدیریت هایپر مارکت هست که باید به مشتریا رسیدگی کنی و جنسایی که سفارش میدن رو بهشون تحویل بدی. محصولاتت رو ارتقا بدی و هایپر مارکتت رو گسترش بدی.

مشتریا توی بازی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو سفارش میدن و باید به همشون رسیدگی کنی تا عصبانی نشن و با یه تیکه سنگین فروشگاه رو ترک نکنن!

بازی در ادامه انواع و اقسام کاسبی ها مثل نونوایی،بوتیک، سبزی فروشی، طلا فروشی، عطاری و … رو برات باز می کنه.

بسکتبال خیابانی

توی این بازی میتونی بدون وقفه بسکتبال بازی کنی و رکورد بزنی و به همه نشون بدی.یک بازی جذاب با چالشهای زیاد و طراحی زیبا فضای داخلی بازی.

بازی بسکتبال خیابانی در خیابانهای شهر های مختلف ایران انجام میشه، مثلا باید سعی کنی توی ساحل کیش تعداد پرتاب مشخص شده پشت سر هم رو گل کنی و یه جایزه توپ بخاطرش بگیری.

یادت باشه این بازی هیچ محدودیتی نداره و تا جایی که خوب پرتاب کنی میتونی به ماجراحویی ت ادامه بدی.

برخی از خصوصیات این بازی: در دو حالت رکوردی و زماندار ورقابت در شهرهای مختلف ایران و رقابت آنلاین با دوستان خود و…

با ما در تماس باشید

استودیو بازی سازی بلوط گیمز آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها برای ساخت بازی های موبایلی در موضوعات مختلف می باشد

همچنین کاربران بازی های ما میتوانند انتقادات و پیشهادات خود رو برای ما ارسال کنند

همکاران ما

فهرست