اطلاعات بازی

چلچلی یک بازی حافظه کاملا متفاوته و براساس جدید ترین یافته های علمی طراحی شده. اینبار بجای انجام دادن تمرین های کسل کننده قراره با راه اندازی یک مهمونی و پذیرایی از دوستانتون حافظه خودتون رو به چالش بکشید و تقویت کنید. این بازی با فضای کاملا ایرانی ویژه افراد بالای ۵۰ سال طراحی شده اما همه گروه های سنی با انجام دادنش می تونن حافظشون رو به چالش بکشن و تقویت کنند.

چلچلی یه بازی از جنس مهمونی که قراره صفر تا صد برگزاری یک مهمونی رو خودتون انجام بدید. به فروشگاه میرید و خرید میکنید، خریدهاتون رو حساب می کنید و با تاکسی اینترنتی برمی گردید به خونه تا غذاها و دسرهای خوشمزه ایرانی مثل قورمه سبزی و آش رشته تا کیک و شیر برنج و سالاد و کلی غذاهای متنوع دیگه برای مهموناتون بپزید.

اما این همه ماجرا نیست. باید بتونید لیست مهموناتون رو به خاطر بسپارید و از ورود غریبه ها به مهمونیتون جلوگیری کنید و در نهایت بهشون زنگ بزنید و دعوتشون کنید.

یادتون باشه شما توی این بازی هم با خودتون رقابت می کنید و  هم هر روز سعی میکنید چالش های سخت تری رو پشت سر بزارید و حافظتون رو با بقیه بازیکن ها مقایسه می کنید.

چلچلی بازی برتر در چالش توسعه فناوری، محصولات و خدمات شناختی بوده و تونسته استانداردهای علمی لازم رو برای تولید یک بازی شناختی بدست بیاره.

پاروپولی
سرآشپز (بازی رقابت آنلاین)