فعالیت های ما

در طول این سالها استودیوی  بلوط گیمز با بهره گیری از جوانان و تربیت نیروی انسانی متخصص درخلال فرآیندهای تولید بازی شروع به بازی سازی کرد.

مِستر مُخ

بازی مستر مخ با بیش از ۱۰۰۰ مرحله جذاب در ۹ دسته بندی (عمومی،ترانه، مذهبی،ورزشی،ایران گردی،ضرب المثل،زبان انگلیسی، سینما، دانشگاه) شما رو به یک چالش جذاب دعوت میکنه.

تو این بازی باید با پیدا کردن کلمه های صحیح از بین حروف به هم ریخته امتیاز بگیرید و با دوستاتون به رقابت بپردازین، هرچی امتیاز بالاتری بگیری تو رتبه بندی هم بالاتر میری

بازی مستر مخ تو بخش مرحله روز هرروز یه چالش جدید واستون داره که باهاش میتونید بلوط و تاج فوق العاده ای به دست بیارید.

پرسون پرسون

استودیو بلوط گیمز بخاطر استقبال زیاد کاربرها از بازی مستر مخ در ادامه تصمیم به ساخت بازی پرسون پرسون کرد که سبک این بازی هم شبیه به مستر مخ میباشد.

آقای گل فوتبال جهان کیست؟ نام پرنده مقلد صدا چیست؟ پایتخت ترکیه کجاست؟ و ...

این ها سوالاتی هستن که تو این بازی باید جوابشون رو پیدا کنی. این همه ی ماجرا نیست و باید خودتو برای چالش های مختلفی آماده کنی.

تو پرسون پرسون میتونی مهارت ذهنی خودتو به چالش بکشی و با بقیه رقابت کنی توی رتبه بندی بالا و بالا تر بری و با باهوش ترین آدما کل بندازی...

بعضی از ویژگی های بازی:
بیش از ۴۰۰چالش متفاوت.چالشهای زماندار.و...

بسکتبال خیابانی

استودیو بلوط گیمز تصمیم به ساخت یک بازی ورزشی کرد بنام بسکتبال خیابانی.
یک بازی جذاب با چالشهای زیاد و طراحی زیبا فضای داخلی بازی.توی این بازی میتونی بدون وقفه بسکتبال بازی کنی و رکورد بزنی و به همه نشون بدی.
بازی بسکتبال خیابانی در خیابانهای شهر های مختلف ایران انجام میشه، مثلا باید سعی کنی توی ساحل کیش تعداد پرتاب مشخص شده پشت سر هم رو گل کنی و یه جایزه توپ بخاطرش بگیری.
یادت باشه این بازی هیچ محدودیتی نداره و تا جایی که خوب پرتاب کنی میتونی به ماجراحویی ت ادامه بدی و شهر های مختلف رو کشف کنی.
برخی از خصوصیات این بازی: در دو حالت رکوردی و زماندار ورقابت در شهرهای مختلف ایران و رقابت آنلاین با دوستان خود و...

سفره چی

استودیو بلوط گیمز بعد از ساخت این سه کار با تجربه بالا به سراغ ساخت بازی جذاب و هیجان اگیز سفره چی رفت که به مدت شش ماه به طول انجامید این بازی در سبک شبیه سازی میباشد.

سفره چی یه بازی رستوران داری با فضای کاملا ایرانی شما رو صاحب یک مجموعه از رستوران های مختلف می کنه.

توی هر کدوم از این رستوران ها هر روز باید غذاهای مختلف مثل دیزی، کوفته، پیتزا، سوخاری، کباب، ساندویچ و ... آماده کنی و به مشتری های رستوران که اتفاقا آشنا هم هستن تحویل بدی، درآمد کسب کنی و رستورانت رو بزرگ و بزرگ تر کنی.

این همه ماجرا نیست و به زودی کافه، کله پزی، شیرینی پزی، جگرکی، کافی شاپ، بستنی فروشی و خیلی رستوران دیگه هم میتونی افتتاح کنی...