ما یک تیم خلاق هستیم

تاریخچه ما

استودیو بازی سازی بلوط گیمز در اوایل سال ۹۵ با تلاش چند دانشجوی جوان و علاقه مند به بازی سازی شکل گرفت و در کمتر از چهار ماه، حاصل اولین تلاش آنها بازی مستر مخ (در سبک کلمات) بود که روانۀ کافه بازار شد و با استقبال خوبی رو به رو شد و همین موضوع، آنها را به ساختن بازی های جدید تر ترغیب کرد.

پس از مستخر مخ بازی های دیگری نیز از جمله پرسون پرسون، بسکتبال خیابانی، سفره چی، تاکسی خطی و کاسب کار نیز تا این لحظه از سوی استودیو بلوط گیمز منتشر شده است که خوشبختانه اکثر آنها مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت.

اعضای استودیو بلوط گیمز همواره تلاش می کنند آپدیت های با کیفیت تری را در مارکت های ایرانی منتشر کنند و همچنین تلاش می کنند بازی های جدیدتری را مطابق با سلیقۀ کاربران تولید کنند و به بازار ارائه دهند. از شما کاربران و دوستان عزیز نیز انتظار داریم از بازی های ایرانی بیشتر و بهتر حمایت کنید و اگر ایدۀ جدیدی دارید یا دوست دارید نکته ای را در مورد بازی های منتشر شده با ما در میان بگذارید، صمیمانه مشتاق شنیدن و خواندن نظرات ارزشمندتان هستیم.

شروع مسیر بازی سازی استودیو بلوط گیمز

بنیان گذاران استودیو بلوط گیمز قبل از ورود به بازی سازی بعد از تجربه ناموفق روی چند استارتاپ با هدف آشنایی با کافه بازار در رویدادی به نام پنجشنبه بازار شرکت کردند. نقطه عطف همکاری بنیان گذاران استودیو بلوط گیمز بعد از شرکت در تاک های تخصصی بازی سازی با حضور بزرگان جریان بازی سازی ایران رقم خورده و تصمیم جدی برای راه اندازی استودیو می گیرند. هر دو بنیان گذار استودیو پیشینه ی پرباری از علاقه به بازی و بازی سازی را با خود حمل می کردند و این اتفاق نقطه آغاز یک مسیر زیبا و پر چالش برای آنها بود.

تیم ما

سروش شهبازی

هم بنیان گذار و مدیر ارشد فنی

محسن محمود آبادی

هم بنیان گذار و مدیر عامل

محمد صادق حاجی عزیزی

مدیر هنری و تکنیکال آرتیست

محمد سعید دشتکی

گیم دیزاینر

سید محسن میرشمسی

مدیر فنی و دولوپر یونیتی

سینا شهبازی

مدیر محصول

محیا حسنی

دولوپر یونیتی

فاطمه زارع

دولوپر یونیتی

آیدین کیانی

پشتیبان

همکاران ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فهرست