درباره استودیو بلوط گیمز

استودیو بازی سازی بلوط گیمز در اوایل سال ۹۵ با تلاش چند دانشجوی جوان و علاقه مند به بازی سازی شکل گرفت و در کمتر از چهار ماه، حاصل اولین تلاش آنها بازی مستر مخ (در سبک کلمات) بود که روانۀ کافه بازار شد و با استقبال خوبی رو به رو شد و همین موضوع، آنها را به ساختن بازی های جدید تر ترغیب کرد.

پس از مستخر مخ بازی های دیگری نیز از جمله پرسون پرسون، بسکتبال خیابانی، سفره چی، تاکسی خطی و کاسب کار نیز تا این لحظه از سوی استودیو بلوط گیمز منتشر شده است که خوشبختانه اکثر آنها مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت.

اعضای استودیو بلوط گیمز همواره تلاش می کنند آپدیت های با کیفیت تری را در مارکت های ایرانی منتشر کنند و همچنین تلاش می کنند بازی های جدیدتری را مطابق با سلیقۀ کاربران تولید کنند و به بازار ارائه دهند. از شما کاربران و دوستان عزیز نیز انتظار داریم از بازی های ایرانی بیشتر و بهتر حمایت کنید و اگر ایدۀ جدیدی دارید یا دوست دارید نکته ای را در مورد بازی های منتشر شده با ما در میان بگذارید، صمیمانه مشتاق شنیدن و خواندن نظرات ارزشمندتان هستیم.


مِسترمُخ

بازی مستر مخ با بیش از ۱۰۰۰ مرحله جذاب در ۹ دسته بندی (عمومی،ترانه، مذهبی،ورزشی،ایران گردی،ضرب المثل،زبان انگلیسی، سینما، دانشگاه) شما رو به یک چالش جذاب دعوت میکنه.

تو این بازی باید با پیدا کردن کلمه های صحیح از بین حروف به هم ریخته امتیاز بگیرید و با دوستاتون به رقابت بپردازین، هرچی امتیاز بالاتری بگیری تو رتبه بندی هم بالاتر میری

بازی مستر مخ تو بخش مرحله روز هرروز یه چالش جدید واستون داره که باهاش میتونید بلوط و تاج فوق العاده ای به دست بیارید.

پرسون پرسون

استودیو بلوط گیمز بخاطر استقبال زیاد کاربرها از بازی مستر مخ در ادامه تصمیم به ساخت بازی پرسون پرسون کرد که سبک این بازی هم شبیه به مستر مخ میباشد.

آقای گل فوتبال جهان کیست؟ نام پرنده مقلد صدا چیست؟ پایتخت ترکیه کجاست؟ و ...

این ها سوالاتی هستن که تو این بازی باید جوابشون رو پیدا کنی. این همه ی ماجرا نیست و باید خودتو برای چالش های مختلفی آماده کنی.

تو پرسون پرسون میتونی مهارت ذهنی خودتو به چالش بکشی و با بقیه رقابت کنی توی رتبه بندی بالا و بالا تر بری و با باهوش ترین آدما کل بندازی...

بعضی از ویژگی های بازی:
بیش از ۴۰۰چالش متفاوت.چالشهای زماندار.و...

بسکتبال خیابانی

استودیو بلوط گیمز تصمیم به ساخت یک بازی ورزشی کرد بنام بسکتبال خیابانی.
یک بازی جذاب با چالشهای زیاد و طراحی زیبا فضای داخلی بازی.توی این بازی میتونی بدون وقفه بسکتبال بازی کنی و رکورد بزنی و به همه نشون بدی.
بازی بسکتبال خیابانی در خیابانهای شهر های مختلف ایران انجام میشه، مثلا باید سعی کنی توی ساحل کیش تعداد پرتاب مشخص شده پشت سر هم رو گل کنی و یه جایزه توپ بخاطرش بگیری.
یادت باشه این بازی هیچ محدودیتی نداره و تا جایی که خوب پرتاب کنی میتونی به ماجراحویی ت ادامه بدی و شهر های مختلف رو کشف کنی.
برخی از خصوصیات این بازی: در دو حالت رکوردی و زماندار ورقابت در شهرهای مختلف ایران و رقابت آنلاین با دوستان خود و...

سفره چی

استودیو بلوط گیمز بعد از ساخت این سه کار با تجربه بالا به سراغ ساخت بازی جذاب و هیجان انگیز سفره چی رفت که به مدت شش ماه به طول انجامید این بازی در سبک شبیه سازی میباشد.

سفره چی یک بازی رستوران داری با فضای کاملا ایرانی شما رو صاحب یک مجموعه از رستوران های مختلف می کنه.

توی هر کدوم از این رستوران ها هر روز باید غذاهای مختلف مثل دیزی، کوفته، پیتزا، سوخاری، کباب، ساندویچ و ... آماده کنی و به مشتری های رستوران که اتفاقا آشنا هم هستن تحویل بدی، درآمد کسب کنی و رستورانت رو بزرگ و بزرگ تر کنی.

این همه ماجرا نیست و به زودی کافه، کله پزی، شیرینی پزی، جگرکی، کافی شاپ، بستنی فروشی و خیلی رستوران دیگه هم میتونی افتتاح کنی...

تاکسی خطی

کاسب کار